Krajowe i międzynarodowe ładunki

Zyskaj więcej ofert transportowych

Doświadczenie w transporcie ładunków

Szybka giełda transportowa

Internetowa giełda ładunków krajowych i międzynarodowych

Misją firmy Teleroute jest maksymalne zwiększenie wydajności dużych firm transportowych i mniejszych przewoźników. Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres narzędzi internetowych, dzięki którym usprawniają swoją działalność operacyjną i eliminują puste przebiegi. Dzięki temu nasi Klienci poprawiają swoją rentowność. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług dla branży transportowej. Prowadzimy giełdę ładunków krajowych i międzynarodowych w 27 krajach Europy.

Zmniejsz liczbę pustych przebiegów o 43% ›

Koniec z pustymi ciężarówkami! Wystarczy jedno kliknięcie, abyś znalazł lub zamieścił ofertę wolnego ładunku, co znacznie poprawi wydajność Twojego pojazdu. W całej Europie!

99,99% bezpiecznych transakcji ›

Narzędzia wykorzystywane w programie Bezpieczna Giełda pozwalają nam na zapewnienie niemal 100% bezpieczeństwa transakcji dokonywanych na naszej giełdzie ładunków krajowych i międzynarodowych.

Dostęp do 200.000 ofert codziennie ›

Już ponad 70.000 użytkowników korzysta każdego dnia z giełdy ładunków online firmy Teleroute. Giełda transportowa jest idealnym rozwiązaniem dla firm przewozowych i spedytorów, którzy dzięki nam mogą zdobywać nowe zamówienia, a co za tym idzie – uzyskiwać dodatkowy przychód.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Spedytorzy w TelerouteSpedytorzy ›

Zarządzaj wszystkim na jednym ekranie.

Dopasowane do Twoich potrzeb oferty wolnych ładunków pojawiają się, na twoim pulpicie, chwilę po ich zamieszczeniu na giełdzie transportowej. Zgłaszanie dostępnych pojazdów do załadunku jeszcze nigdy nie było tak proste!

Kierownicy w TelerouteKierownicy ›

Oszczędź czas i pieniądze.

Giełda zleceń transportowych online Teleroute zapewnia rozwiązania dopasowane do potrzeb małych i dużych firm transportowych.

przewoźnicy telerouteNiezależni przewoźnicy ›

Więcej zysków i mniej ryzyka.

Zdobądź więcej ładunków, lepiej wykorzystaj zasoby swojej firmy transportowej i zwiększ zyski dzięki szybkiemu i łatwemu dostępowi do tysięcy ofert ładunków, zamieszczanych codziennie przez certyfikowane firmy.

Co nowego?

Wkrótce nowa Giełda Transportowa Teleroute. Skuteczniejsza, szybsza i prostsza. Odkryj nowości.Nowa Gielda Teleroute - skuteczniejsza, szybsza i prostsza