Giełda ładunków - zlecenia dla busów i tirów

Pozwól nam zająć się Twoim ładunkiem

Mając ponad 25 lat doświadczenia, Teleroute zapewnia firmom transportowym wszelkiego rodzaju narzędzia online przydatne w całym procesie zarządzania ładunkiem. Naszym celem jest optymalizacja wydajności i podnoszenie rentowności firm transportowych naszych Klientów. Bez względu na to, czy jesteś kierowcą ciężarówki, niewielkim przewoźnikiem, średnim spedytorem czy też dużą, międzynarodową organizacją transportowo-logistyczną – odnajdziesz tu nie tylko opłacalne usługi w zakresie ładunków, ale także wysokiej jakości, niezawodne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb.

Co możesz zrobić w Teleroute?

Znajdź ładunek

Znajdź ładunek wsród 200.000 ofert codziennie ›
Tak duża liczba ofert zamieszczanych każdego dnia na giełdzie ładunków Teleroute umożliwi Ci łatwe i szybkie rozszerzenie sieci niezawodnych kontaktów w Europie.

Zmniejsz liczbę pustych przebiegów o 43% ›
Koniec z pustymi ciężarówkami: jedno kliknięcie w naszym interfejsie pozwoli Ci znaleźć ofertę ładunku, zdobyć dodatkowe zyski i zwiększyć wydajność.

Usługi dla użytkowników Teleroute

 •  
  usługi mediacji Teleroute

  Usługa mediacji ›

  Teleroute zapewnia usługę mediacji, która ułatwia ściągnięcie należności z zaległych faktur wystawionych spedytorom przez firmy transportowe.

  10€ za otwarcie sprawy i dodatkowe 30€ za każdą sprawę zakończoną sukcesem

 • Katalog firm transportowych

  Katalog firm ›

  Zdobądź cenne, aktualne informacje o tysiącach europejskich firm transportowych. Znajdź wiarygodnych partnerów lub sprawdź, z kim będziesz zawierał transakcję.

  bezpłatny

 • System obliczania tras dla transportu ładunków

  System obliczania tras ›

  Dokładnie zaplanuj swoją trasę lub przejrzyj precyzyjną mapę danej lokalizacji dzięki Systemowi obliczania tras Teleroute i jego potężnym możliwościom nawigacyjnym.

  bezpłatny

 • Informacje SMS o ładunkach

  SMS ›

  Powiedz kierowcom o nowej ofercie – bez względu na to, gdzie się znajdują! Dzięki giełdzie ładunków, możesz łatwo i szybko wysłać darmową wiadomość SMS.

  bezpłatny

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferta dla spedytorów Spedytorzy  

Cała flota na jednym ekranie

Dopasowane oferty ładunków pojawiają się na pulpicie zaraz po ich zamieszczeniu – a informowanie o dostępnych pojazdach jeszcze nigdy nie było tak proste.

Oferta dla kierownikówKierownicy ›

Zaoszczędźcie czas i pieniądze.

Teleroute może zapewnić rozwiązania i oprogramowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy – małej lub dużej.

Oferta dla niezależnych przewoźnikówNiezależni przewoźnicy ›

Więcej zysków i mniej ryzyka.

Zdobądź więcej ładunków, lepiej wykorzystaj zasoby i zwiększ zyski dzięki szybkiemu i łatwemu dostępowi do tysięcy ofert ładunków, zamieszczanych codziennie przez certyfikowane firmy.