Bezpieczna giełda ładunków

99,99% bezpiecznych transakcji

Dzięki giełdzie ładunków online firmy Teleroute odkryjesz nowych partnerów transportowych w całej Europie, zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz zwiększysz efektywność finansową w bezpiecznym środowisku biznesowym.

Angażujemy się w budowanie rynku pełnego zaufania i chęci współpracy. Dlatego tworzymy najlepsze w swojej klasie narzędzia i usługi dla pośredników transportowych, a Ty możesz spać spokojnie.

Jesteśmy dumni z tego, że 99,99% transakcji na naszej giełdzie ładunków krajowych i międzynarodowych to transakcje bezpieczne. Dzięki temu możesz skupić się na zarządzaniu swoją firmą.

Jeśli pojawią się problemy, jesteśmy tu, aby udzielić Ci wsparcia. Zespoły lokalne chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą rozwiązać problemy takie jak zaległe faktury lub zagubiony ładunek. Teleroute odniósł sukces w ponad 80% przypadków; w 2011 roku odzyskaliśmy dla użytkowników takich jak Ty ponad 1 milion euro w nieopłaconych fakturach.

Najlepsze w swojej klasie narzędzia dostępne w Bezpiecznej giełdzie obejmują:

Stosowanie sprawdzonych wielokrotnie przez nas zasad gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zawierania transakcji na internetowej giełdzie ładunków firmy Teleroute. Poszukując lub oferując wolny ładunek do przetransportowania należy postępować zgodnie z kodeksem etycznym.

Wszelkie opisy Programu Bezpieczny Rynek są przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i nie są równorzędne z umową, jak również nie są wiążące prawnie. W związku z takimi informacjami firma ALPEGA nie udziela żadnych gwarancji, w tym (między innymi) żadnych jawnych lub dorozumianych gwarancji przydatności produktu do konkretnego zastosowania lub określonego celu. Firma ALPEGA nie ponosi odpowiedzialności i wyraźnie zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z używania informacji tutaj zawartych, w tym (między innymi) za prawdziwość niniejszych danych.