Kodeks etyczny Teleroute

Zaakceptuj przejrzyste zasady umożliwiające wysoką jakość usług

W oparciu o informacje zebrane od klientów Teleroute opracowało Kodeks etyczny, dodatkowo określający zasady postępowania użytkowników, podobnie jak akty prawne, regulacje, warunki użytkowania i polityka giełdy Teleroute. Dlatego też Kodeks etyczny Teleroute jest rodzajem dżentelmeńskiej umowy i nie posiada mocy prawnej.

Jednakże, akceptując Kodeks etyczny firma zobowiązuje się do przestrzegania zasad postępowania oraz przyjęcia kar, które mogą być nałożone na firmę w przypadku naruszenia Kodeksu etycznego. Akceptacja Kodeksu sprawia, że firma może zaprezentować się jako wiarygodny partner biznesowy należący do społeczności, w której przejrzyste zasady umożliwiają profesjonalistom z branży transportowej korzystanie z usług wysokiej jakości.

Jako klient Teleroute możesz podpisać Kodeks etyczny online. Po zaakceptowaniu Kodeksu, profil Twojej firmy w Katalogu firm Teleroute zostanie uzupełniony o logo Kodu etycznego. Pamiętaj o tym podczas poszukiwania potencjalnego partnera biznesowego.

Jeśli zauważysz, że jeden z Twoich partnerów biznesowych podpisał Kodeks etyczny, ale nie stosuje się do jego zasad, prosimy o pomoc w zachowaniu integralności giełdy i o zgłaszanie wszelkich nadużyć. Nasz Międzynarodowy zespół ds. bezpieczeństwa przeanalizuje przypadki naruszenia i podejmie stosowne działania.