Mediacje

Na Teleroute możesz liczyć, nawet jeśli droga jest wyboista

Lokalne zespoły Teleroute chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą rozwiązać wszelkie problematyczne kwestie. Świadczą one usługi mediacji i rozstrzygania sporów, które pomagają w rozwiązywaniu problemów, takich jak nieopłacone faktury czy zagubiony ładunek.

Usługa mediacji pomaga ściągnąć należności z zaległych faktur wystawionych spedytorom przez firmy transportowe. Chcemy, żeby wszyscy nasi klienci spełniali wysokie standardy. Dlatego też konsekwentnie egzekwujemy regulamin Teleroute poprzez negocjacje, zawieszenie lub zamykanie dostępu do giełdy.

  • Nie musisz sam monitować firm spóźniających się z zapłatą za faktury: Teleroute wyręczy Cię w tej żmudnej pracy.
  • Możemy pochwalić się wysokim wskaźnikiem powodzenia: ponad 80% mediacji kończy się uregulowaniem płatności.
  • Kary dla użytkowników (wielokrotnie) niedotrzymujących warunków umowy. Zgłoszone sprawy są rozpatrywane przez Międzynarodowy Zespół ds. Bezpieczeństwa, który wydaje decyzje i nakłada kary na dłużników.
  • Możesz również zgłosić faktury z zagranicy: dzięki naszej międzynarodowej współpracy nie musisz się już martwić o prowadzenie mediacji w obcym języku.

Cena usługi: 10€ za otwarcie sprawy i dodatkowe 30€ za każdą sprawę zakończoną sukcesem.

Usługa mediacji w zakresie długów w żaden sposób nie zobowiązuje firmy Teleroute do uzyskania określonego rezultatu. ALPEGA nie ponosi odpowiedzialności oraz w sposób wyraźny zrzeka się odpowiedzialności za wszelkie niepożądane rezultaty oferowanej usługi.