Rating finansowy

Dowiedz się, z kim prowadzisz interesy

Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w branży transportowej, musisz mieć dostęp do właściwych informacji dotyczących kondycji finansowej Twoich potencjalnych partnerów biznesowych.

We współpracy z firmą Creditsafe, oferujemy rating finansowy – świetny i prosty sposób na sprawdzenie wiarygodności finansowej Twoich partnerów biznesowych. Otrzymasz przejrzyste i łatwe do wykorzystania raporty zawierające szczegółowe informacje o firmie docelowej - od zdolności kredytowej po dane o dochodzie i zyskach. W ten sposób będziesz dysponować wszelkimi danymi niezbędnymi do zminimalizowania ryzyka i ochrony Twojej firmy przed nieściągalnymi należnościami.

To wszystkie informacje, jakich potrzebujesz do podjęcia świadomych decyzji biznesowych. O kliknięcie stąd.

  • Kontrola: podejmuj właściwe decyzje biznesowe w oparciu o dokładne dane finansowe.
  • Szybkie rezultaty: błyskawicznie stwórz pełny, łatwy w użyciu raport.
  • Spokojny sen: bez nieprzyjemnych niespodzianek na późniejszym etapie.
  • Pewność: skorzystaj z dostępu do pełnych, wiarygodnych informacji dla działu finansowego.

Cena:

  • Raport krajowy (dla firm miejscowych): 3 EUR
  • Raport międzynarodowych (dla firm pozamiejscowych): 7 EUR

Szacunkowa wycena jest zapewniona wyłącznie w celach informacyjnych oraz nie jest objęta umową, jak również nie jest prawnie wiążąca. Wyceny tej nie można traktować jako wyłącznej podstawy do podejmowania wszelkich decyzji oraz jest ona oparta na danych zapewnionych przez strony trzecie, dlatego firma ALPEGA nie może gwarantować jej poprawności. ALPEGA nie ponosi odpowiedzialności oraz w sposób wyraźny zrzeka się odpowiedzialności za wszelkie konsekwencje wynikające z niniejszej usługi.